Ekonomi

Yıldızların Resitali!

BURSA (İGFA) – Podium Invitation’da düzenlenen görkemli ödül töreninde konuşan Resital Turkey Gayrimenkul Yönetimi Komite Lideri Z. Polat Koyuncu, birlikte çıktıkları bu yolda departmana değer katan işlere imza atmanın gururunu yaşadıklarını söyledi. “Gayrimenkulün sesini değiştiriyoruz” sloganıyla yola çıktı. Bu yıl ilk kez düzenlenen Resital All Star Day ödül töreni ile yılın en başarılı emlak danışmanları, profesyonelleri ve komisyoncuları açıklandı ve merakla beklenen kupalar sahiplerini buldu. En yeni franchise ofislerine sertifikalarının takdim edilmesiyle başlayan törende, Rising Star, Allegro Star, Presto Star, Forte Star ve Million Star Club’a girmeye hak kazanan üyelere rozet ve plaketleri takdim edildi.

Kurumsal Aidiyet Ödülleri kapsamında Recital markasını en iyi şekilde temsil eden iş ortaklarının da ödüllendirildiği törende En Çok İşlem Yapan Danışmanlar ile En Çok Ciro Yapan Broker ve Danışmanlar büyük ödüllerin sahibi oldu. Resitalde All Star’ın ilk Ciro Şampiyonu Emlak Danışmanı Hayran Kaldı Egemen ve Ciro Şampiyonu Komisyoncu Rahmancan Sultansu, Süreç Şampiyonu Emlak Danışmanı Batuhan Demiryakanoğlu. Şampiyonluk kupalarını büyük bir heyecanla alan danışmanlar ve brokerler, Resital Ailesi’nde şubede yer almaktan gurur duyduklarını dile getirdiler. Resital Plus Office, Yılın En İyi Ofis Kupası olan Victory Cup’a layık görüldü.

Caz müziğinin efsane isimlerinden Ferit Odman Quartet’in muhteşem bir konser verdiği tören, kalitesi ve tarzıyla dikkat çekti. Gecede sahne alan bir diğer sevilen sanatçı Cengiz Ateş ise seslendirdiği modüllerle coşku dolu bir gece geçirdi.

guroymak-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu