Haber

Osman Bey, Lefke Kalesi’ni Yakup Bey’in elinden alacak mı?

134.Bölüm:

OSMAN BEYEFENDİ LEFKE KALESİ’Nİ YAKUP BEY’DEN ALABİLECEK Mİ?

Yakup Bey, Osman Bey’den önce harekete geçerek Lefke Kalesi’ni fethetti. Kaleyi Osman Bey’e verdiğini söylüyor. Osman Bey ise Yakup Bey’in sinsi bir oyunun içinde olduğunun farkındadır. Yakup Bey’in kaleyi Osman Bey’e vermekteki niyeti nedir? Osman Bey kaleyi kabul edecek mi?

UÇLAR’IN YENİ DÜŞMANI: GERA efendi!

Ends’e yeni bir düşman geliyor. Bu Vasilis’in ustası, Usta Gera. Gera Usta ile Osman Bey karşı karşıya gelir. Ancak Usta Gera kimliğini gizler. Tüccar olarak Osman Bey’in huzuruna çıkar. Osman Bey onu Yenişehir’e davet eder. Osman Bey Gera’dan şüphelendi mi?

BORAN BEY’İN AKIBI NE OLACAK?

Usta Gera’nın gelişiyle birlikte Uçların kafası daha da karışacak. Usta Gera hemen harekete geçer. Osman’ın en güvendiği adamını en güvendiği yerde öldürecekler. Vasilis Boran’ı öldürebilecek mi?

MALHUN HATUN’UN OYUNU!

Malhun Hatun, Saadet Hatun’un kendisine kin beslediğinin farkındadır. Ona büyük bir oyun oynayacak. Malhun Hatun’un oyunu ne olacak?

ORHAN BEYEFENDİ MEHMET BEY’İ VURDU!

Orhan Bey hazineyi ele geçirmek için bambaşka bir oyun kurmuş ve Moğol kılığına girmiştir. Orhan Bey hazineyi alır ama Mehmet Bey’i vurur. Mehmet Bey’in akıbeti ne olacak?

OSMAN BEY’İN DÖNÜŞÜ NE OLACAK?

Yakup Beyefendi ile Osman Beyefendi yeniden karşı karşıyadır. Yakup Bey, Osman Bey’den son kez biat ister. Osman Bey ne cevap verecek?

YouTube resim oynatıcısı” width=”560″>

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu