Ekonomi

Metro Türkiye Veganlar İçin Falafel Ürünleri Sunuyor

Metro Türkiye, son zamanların en popüler lezzetlerinden biri olan falafel’i kendi markası Metro Chef Veggie ile bitki ağırlıklı beslenmeyi benimseyen veya vegan yaşam tarzını benimseyenlerin beğenisine sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, dünyanın geleceği için beslenmede sürdürülebilir kaynakları kullanmanın değeri her geçen gün artıyor.

Açıklamada, sadece kendi hayatlarını değil tüm ekosistemi koruma bilinciyle sürdürülebilir beslenmeye yönelen tüketici sayısında önemli bir artış olduğu belirtildi.

Markanın 33 yıldır tüm faaliyetlerinin merkezine sürdürülebilirliği koyduğunu vurgulayan markanın, alternatifi tercih edenlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için vegan ve bitkisel bazlı ürün çeşitliliğini her geçen gün artırmaya devam ettiği belirtildi. diyetler

Metro Türkiye, son zamanların en bilinen lezzetlerinden biri olan falafel’i veganlara özel hazırladığı tariflerle Metro Chef Veggie Falafel ve Metro Chef Veggie Falafel Burger olarak müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Vegan ve vejeteryan bireyler için nohuttan yapılan köfte ve burger alternatifleri olan Metro Chef Veggie Falafel ve Metro Chef Veggie Falafel Burger, yüksek protein ve lif kaynakları içeriyor. Lezzeti ve doyuruculuğu nedeniyle tercih edilen Metro Chef Veggie Falafel çeşitleri trans yağ ve koruyucu madde içermez.

Verilen bilgilere göre önceden pişirilip dondurulan Metro Chef Veggie Falafel ve Metro Chef Veggie Falafel Burger sadece ısıtılarak dakikalar içinde tüketilebiliyor.

Bu pratik ve hızlı lezzet ile tüketicinin damak zevkine özel köfte tabakları veya burgerleri kolaylıkla hazırlamanın mümkün olduğu kaydedildi. Çiğ falafel köfte pişirildiğinde yüzde 23 ateş verirken, Metro Chef Veggie Falafel’de önceden pişirilmiş özelliği sayesinde bu oranın sadece yüzde 1 olduğu belirtiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu