Yaşam

Merve Dizdar’dan giyim eleştirisine yanıt: Çok üzüldün, çok sevindim

76. Cannes Film Festivali’nde Nuri Bilge Ceylan’ın “Kuru Otlar Üstüne” dünya prömiyerini yaptı. Sinemanın galasında yer alan oyuncular Nuri Bilge Ceylan ve Ebru Ceylan’ın yanı sıra; Deniz Celiloğlu, Merve Dizdar, Musab Ekici, Ece Bağcı, Cengiz Bozkurt, Münir Can Cindoruk, Elif Ürse, Fazilet Şenocak, Seçkin Andaç Çam ve Nalan Kuruçim de katıldı.

Bazı sosyal medya kullanıcıları Merve Dizdar’ın elbisesini eleştirdi. Dizdar, eleştirilere Instagram hesabından yayınladığı görüntüyle yanıt verdi.

.

Oyuncu şu ifadeleri kullandı:

“Yorumlarınızı okudum. Bu kadar iğrenç, rezil, rezil, böyle mi temsil ettiniz bizi böyle rezil bir seçim yazanlar… Çok üzülüyorsunuz. Merak etme. Çok memnun oldum. Bu konu tartışmaya açık değil. Ya beni böyle seveceksin, kabul et ya da beni sevmeyeceksin. Bu türü seviyorum. Sen olsaydın eminim daha şık olurdun. Ama bu kadar iyi hissettim. İçimde o kadar güzel hissettim ki benim için daha değerliydi. Küçüklüğümden beri böyleyim. Beni böyle kabul edeceksin. Boşuna yorulma. Diğer işiniz gücünüz. Açıkçası, bu kızı etkilemiyor. Ben mutluyum merak etme.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu