Yaşam

‘Kübra’ dizisi ilk haftasında Netflix Top 10’da

Afşin Kum’un aynı isimli romanından uyarlanan Netflix dizisi ‘Kübra’, 18 Ocak’ta izleyiciyle buluştu. Başrolünü Çağatay Ulusoy’un paylaştığı dizi, ilk haftasında Netflix Top 10’da yer aldı.

18 Ocak’ta izleyiciyle buluşan dizi, ilk dört günlük performansıyla 13 milyon 100 bin saat izlenme ve 2 milyon 200 bin izlenme sayısına ulaştı. Böylece ‘İngilizce Yazılmayan Filmler’ listesine beşinci sıradan girdi.

Dizide başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy’a Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu, Nazan Kesal, Cihan Talay, Aytek Şayan ve Ahmet Mümtaz Taylan eşlik ediyor.

Serinin konusu şu şekilde:

Gökhan, İstanbul’un banliyölerinden birinde yaşayan, hayatının aşkıyla evlenmek için hayatını toparlamaya çalışan sıradan bir gençtir. Bu sıradan hayat; Üyesi olduğu sanal uygulamadaki Kübra isimli hesaptan gelen “Sen farklısın!” mesajıyla değişmeye başlıyor. Gökhan, başlangıçta görmezden geldiği bu mesajın anlamını zamanla anlar ve kendisine gönderdiği mesajlarla kimsenin bilmediği beklenmedik olaylar hakkında bilgi ve uyarılar veren Kübra’nın kim olduğunu anlar. Gökhan’ın bu gerçeği kabul etmesi onu güçlü bir yolculuğa çıkarır. Gökhan’ın bu yolculuğunda destekçileri olduğu kadar düşmanları da olacaktır. Gökhan ise kendisini “karanlıkla aydınlığın savaşı” olarak gördüğü bir savaşın yanında bulacaktır.

armutluhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu