İş

GİSİDER olumlu projelerle iş dünyasına umut oldu

Girişimciler ve İş Adamları Derneği (GİSİDER) Lideri ve Kreas Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Merve Çakır, kendi işinde başarıdan başarıya koşarken, 700’e yakın üyesi bulunan girişimciler derneği ile faydalı projeler üretmeye devam ediyor. .

İzmir’de ses getiren GİSİDER’in lideri Merve Çakır, “2019 Nisan ayında derneğimizi kurduk. Girişimcilere yol göstermek için yola çıktık. Hayallerine ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için. KOSGEB’den aldığımız hibe ile işlerini kurarak iş dünyasına girmelerine yardımcı olmak için derneğimizi kurduk diyebiliriz.”
“Yaklaşık 680 vergi levhalı iş insanı derneğimizde yer alıyor. Başta İzmir olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinden girişimciler GİSİDER çatısı altında bir araya geliyor. KOSGEB’den aldığımız hibe teşviği ile 560 girişimciye şirket kurduk. 370 kişinin de işletme sahiplerine kapı açmasını sağladık.”

“Genç bir yönetim kurulumuz var. Ar-Ge çalışmalarımızı da yürütüyoruz. Daha fazla girişimciye, Avrupa’ya açılmak isteyen herkese dokunmak istiyoruz. Dolayısıyla ne kadar çok kişiye ulaşırsak o kadar aktif olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Hem ekonomiye katkı sağlamak hem de insanlara faydalı olmak için çalışıyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu