Yaşam

Dizide Dengeler Değişecek! Eski MasterChef Yarışmacısı Ego’ya Katılıyor

FOX ekranlarının sevilen dizisi Ego’ya sürpriz bir oyuncu daha dahil oluyor. Daha önce MasterChef ve Survivor yarışmalarına katılan isim, Ego’da değerli bir rol oynayacak.

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/dizi/e…

FOX ekranlarının sevilen dizisi Ego bir süredir yayında.

Merak ve heyecanın her geçen bölümde doruğa çıktığı dizi, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’un nefis uyumu ile seyirciye muhteşem bir uyum gösteriyor.

Sibel’in Erhan’a yaptığı büyük teklifle başlayan dizide sular durulmazken, diziye yeni bir kan geleceğine dair söylentiler dolaşmaya başladı.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre Ego dizisinde Timur karakterini eski MasterChef ve Survivor yarışmacısı Walison Fonseca canlandıracak.

Bir moda markasının sahibi olan Timur karakteriyle Sibel ve Erhan’ın arasında gerilim yaratacak olan Walison Fonseca böylece dizinin kilit karakterlerinden biri haline gelecek gibi görünüyor.

Sibel’in nikah masasında Erhan’ı terk ettiği son bölüme bakacak olursak, bu pazar Timur’un karakteri bizi çok heyecanlandıracak!

Walison Fonseca kimdir?

Brezilya doğumlu olan Walison Fonseca, uzun süredir Türkiye’de olan bir isim. Hem katıldığı televizyon programlarından hem de katıldığı reklamlardan aşina olduğumuz Walison’ı 2020 yılında katıldığı MasterChef yarışmasından tanıyoruz!

MasterChef boyunca sempatik tavırlarıyla herkes tarafından beğenilse de yarışmadan elenen Walison profesyonel bir model ve oyuncu!

Son olarak Survivor 2023’e katılan ve elenen Walison Fonseca şimdi de FOX ekranlarının sevilen dizisi Ego’da boy gösterecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu